AKČNÍ CENA

KONTAKTY

RD Software
Panoší Újezd 119
napište nám
Veškeré dotazy rádi odpovíme prostřednictvím
e-mailu, nebo vyplněním kontaktního formuláře

Aplikace na správu upomínek

Rozesílání upomínek na důležité události formou SMS a e-mailem.
Více informací ZDE

 

Novinka:

Do formuláře cenové nabídky a faktury byla přidána možnost přepnutí formuláře do měny EuroEuro

Nově v programu Tvorba cenové nabídky tyto ceníky prací:

  • Stavební a zednické prace
  • Obkladačské a pokladačské práce
  • Sádrokartonářské práce
  • Instalatérské práce
  • Topenářské práce
  • Lakýrnické, malířské a tapetářské práce
  • Podlahářské práce
  • Elektrikářské práce

 


 

Programy RodutData používají:

Pro Home
www.pro-home.cz

www.stavebniprace.cz

JM Bydlení

www.jm-bydleni.cz

Stavební a zednické práce

EL-BA Group
Autocentrum Oslejšek s.r.o.
Building Helper s.r.o.
KH - Sádrokarton s.r.o
Z+Z Elektro
NS Renovace s.r.o
J&R stavebkomplet s.r.o.
F.S. Trans s.r.o.
DP Interiéry s.r.o
Anthra
PK Střechy
Zednictví Komárek
PMP COM s.r.o.
KMCZ s.r.o.
MS Stav s.r.o.
Winn Euro s.r.o.
Gedass s.r.o.
Malířství a natěračství Patrik
KN INTERIERY s.r.o.
HELIOS MORAVIA s.r.o.
DOMOV POPOVICE s.r.o.
Sdružení Sanita
Montáž suchých staveb s.r.o
Natěračské práce Skoupí
Střechy Palček s.r.o
Stavby Westmont s.r.o.
Stavointex
L & B stav s.r.o.
Light CZ s.r.o.
ANNASTAV CZ s.r.o.
Twordy - RENOMAL
COM SYSTEM CZ s.r.o.
Alfa plus s.r.o. - Autokladno
GEVIA s.r.o.
PriceNet, sr.o.
Rybka - stavby a služby s.r.o.
Resort Promotions s.r.o.
MALBY-FASADY s.r.o
Řemeslo-a.cz
DTPV - Servis s.r.o.
HORÁK Varnsdorf s.r.o
ELEKT s.r.o.
Jan Poukar-Vodoinstalaterství a topenářství
ELEKT s.r.o.
AAA Thermoblock s.r.o.
ELEKTROTEAM
ELEKTRO EURON spol.s.r.o.
TELKABEL CR, s.r.o.

...a další

 


Úvod » OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky pro nákup programů RodutData

1. Všeobecné obchodní podmínky

1.1.
Všeobecné obchodní podmínky upravují obchodní vztah mezi firmou RodutData – Martin Červený a zákazníky firmy RodutData
1.2.
Je-li odběratel podnikatelským subjektem, řídí se obchodní vztahy mezi zhotovitelem a objednatelem Obchodním zákoníkem ve znění platném v okamžiku uzavření obchodu. Nepostihuje-li Obchodní zákoník konkrétní obchodní situaci, řídí se obchodní vztahy Občanským zákoníkem ve znění platným v okamžiku uzavření obchodu.
1.3.
Není-li objednatel podnikatelským subjektem, řídí se obchodní vztahy Občanským zákoníkem ve znění platném v okamžiku uzavření obchodu.


2. Reklamační podmínky

2.1.
Programy zakoupené on-line, bez předchozího objednání demo verze programu nelze reklamovat z důvodu poškození, nebo nefunkčnosti. Odsouhlasením obchodních v procesu objednávky, nebo po dokončení objednávky ze kupující vzdává možnosti na vrácení peněz za objednané zboží.

2.2.
V případě, že odběratel má s poskytovatelem uzavřenu smlouvu o následných servisních službách, řídí se podmínky záručního servisu příslušným ustanovením této smlouvy.
2.3.
Zhotovitel software nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé provozem tohoto software ani za případné škody vzniklé výpadkem proudu, nedostatečným zálohováním nebo jinými objektivními příčinami.
2.4.
Software včetně dokumentace je garantován ve stavu při prodeji („tak jak je“) a objednatel nemá nárok na jeho změny s výjimkou nabízených vyšší verzí a aktualizací
2.5.
Software a aplikace vytvořené firmou RodutData software jsou určené pouze pro produkty (podpůrný software) Microsoft Office a nelze je tedy používat v jiných programech např. OpenOffice, Libre Office a podobných free programech. Tato informace je uvedená v popisech veškerých programů v odstavci "Informace o programu". Objednáním jakéhokoliv programu ze stránek RodutData software objednavatel souhlasí s poskytnutými informacemi a dále souhlasí, že budou programy používány na produktech Microsoft Office. Nefunkčnost programů a aplikací firmy RodutData software z důvodu používání na jiných programech než Microsoft Office není důvodem pro reklamaci.

3. Ostatní ujednání

3.1.
Odsouhlasením obchodních podmínek souhlasíte se zasíláním e-mailových zpráv o novinkách a aktualizacích programu. Dále souhlasíte s uvedením Vašeho firemního jména do sekce "programy rodutdata používají" (nepřejete-li si být uveden v recenzi, napište svůj nesouhlas do poznámky v objednávce)

Všeobecné obchodní podmínky pro obchod s daty

I.

CZ Databáze, dále jen zpracovatel, je ve smyslu právního řádu ČR a dle výpisu živnostenského rejstříku, firma zabývající se poskytováním marketingových a reklamních služeb. Zpracovatel umožní na základě těchto Všeobecných podmínek zákazníkovi použít adresy (dále jen data) z veřejně dostupné databáze. Zákazník bere na vědomí, že objednáním databáze automaticky a bezvýhradně souhlasí s těmito Všeobecnými podmínkami. Informace o klientechch jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

II.

Data jsou určena k vícenásobnému použití na dobu delší jednoho roku Zákazník nezískává vlastnictví těchto dat, ale pouze omezené právo k jejich vícenásobnému použití pro své potřeby. Data mohou být použita pouze pro vlastní potřebu v souladu se zákony České republiky a nesmí být dále poskytována třetím osobám.


III.

Zákazník bere na vědomí, že data jsou určena zejména k direct marketingovým účelům poskytovaným v souladu se zákony ČR. Dále jsou data určena pro doplnění neúplných, nebo chybějících dat na své stávající zákazníky, obchodní partnery aj. Zákazník přejímá plnou odpovědnost za soulad použití adres s těmito obchodními podmínkami a právním řádem ČR. Zpracovatel nepřebírá žádnou záruku za vhodnost použití dat.

IV.

Zákazník bere na vědomí, že data v poskytnuté databázi jsou aktualizované cca 4x do roka a může databáze obsahovat nedoručitelné adresy.

V.

Poskytnutá data jsou získávána z různých zdrojů dat. Zdrojem dat se rozumí:

Veřejné zdroje dat – data jsou získána prostřednictvím veřejných zdrojů dat. Způsob získání může být automatický nebo opisem. Veřejným zdrojem dat se rozumí např. telefonní seznam, živnostenský rejstřík, internetové stránky, reklamní materiály, apod.

VI.

Zákazník bere na vědomí, že zpracovatel nemá souhlas od samotných subjektů se zasíláním reklamních materiálů a emailů.

VII.

Odpovědnost zpracovatele se vztahuje pouze na poskytované data. Nezahrnuje jakoukoliv odpovědnost za jiné obchodní ztráty, vzniklé zákazníkovy použitím těchto dat.

VIII.

Tyto obchodní podmínky se vztahují i na další služby poskytnuté zpracovatelem zákazníkovi.


NjU4NjR